AKCE jsou V Zahradní stále zrušené,

naštěstí dar vnímat krásy světa každému zůstal, užívejte ho! Jednou to skončí, vím to jistě, nevím jen kdy! Poslouchejte Mišíka, čtěte Seiferta a hlavně žijete láskou.

previous arrow
next arrow
Slider
Díky výjimečnému talentu lidí, které pozveme do našeho komorního prostředí „V Zahradní“, prožijeme plné zážitky v hudbě,  vyslechneme moudré slovo, necháme se unést u dramatických projektů čí jen uvolníme bránice čistým smíchem. Jak krásně lidské je být člověkem rozumným( Homo sapiens sapiens). 

Náhled na proběhlé akce zde Historie akcí V Zahradní

  • Čtvrtek 8. října.2020 ZRUŠENO. 19:00 Počítačová & mobilní demence

  • čtvrtek 15.října ZRUŠENO Adán Sanchez Band

  • Zrušeno – Přesunuto na čtvrtek 19.11. 2020 19.00 aaa? Zrušeno Two Voices, Dája Šimíčková (soprán), Jana Rychterová (alt, kytara)

    Vokální duo, které představuje svým posluchačům neotřelý žánr nazvaný CRAZY CLASSIC. Koncert ze slavných melodií velkých klasiků (Bach, Beethoven, Dvořák, Chačaturjan, Mozart, Strauss…) s humornými i poetickými texty Jany Rychterové je postaven na zdánlivě nespojitelném – kombinaci dvou stylově odlišných ženských hlasů a vážnohudebním prožitku umocněném veselými úsměvy

  • Čtvrtek 29. října 2020 19:00 ZRUŠENO Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý, host Michal Žáček

  • Jednou to skončí, vím to jistě, nevím jen kdy. Poslouchejte Mišíka, čtěte Seiferta a hlavně žijete láskou..

    Držte se ve zdraví, buďte pozitivně nalazení bez  prokázané pozitivity COV-9. I tato noc skončí a vysvítne slunce, opět bude možné se zaposlouchat do dobré hudby, moudrého slova a něco k chuti zakousnout či sklenku moku ku radosti vypít. Sledujte tedy náš WEB, nástěnku v podniku, sociální sítě, optejte se nás, když se u nás stavíte pro silné kafe s sebou ke zlepšení nálady.