AKCE V Zahradní

Čekáme, až se situace trochu uklidní a budeme se moci v klidu a přátelské atmosféře věnovat krásám duše i těla. My vydržíme a Vám přejeme pevné zdraví.

 
Díky výjimečnému talentu lidí, které pozveme do našeho komorního prostředí „V Zahradní“, prožijeme plné zážitky v hudbě,  vyslechneme moudré slovo, necháme se unést u dramatických projektů čí jen uvolníme bránice čistým smíchem. Jak krásně lidské je být člověkem rozumným( Homo sapiens sapiens). 

Náhled na proběhlé akce zde Historie akcí V Zahradní

 • Nově si naše snídaně a dobroty můžete užívat celý víkend, tedy i v sobotu.

  Stavte se k nám pro výtečné teplé nápoje – Bombardino, punč či svařák, které Vám zpříjemní procházku vánoční Ostravou

 • Hledáme nový termín pro „La Vita e Bella“ festival italských vůní a chutí V Zahradní

 • Nový termín dáme, až se situace trochu uklidní

  • Italský večer 1390 Kč

  Kavárna a bistro V Zahradní společně s Just Prosecco Ostrava

  Vám nabízí možnost prožít večer ve kterém Vám budeme servírovat

  5 skvělých italských pokrmů

  2 sladké dezerty

  6 ochutnávek prosecca a červeného vína

  Rezervace na https://onemenu.cz/menu/V-Zahradni

 • PRO NEMOC ZRUŠENO Klasická a barokního hudba v podání smyčcového LANDEK QUARTETu

 • Pro nemoc zrušeno !!!Předvánoční hudební soirée

  • 1 místo 390 Kč

  Jen jak to bude možné, dáme Vám šanci prožít jemné nahlédnutí do světa smyčcové komorní tvorby skladatelů období klasicismu a romantismu . Zkusme se na chvíli zastavit , užít a vychutnat si adventní dobu poslechem vážné hudby v netradičním prostředí Zahradní restaurace.
  členové Landek Quarteta       
  1. housle   Dora Pukovcová   Vystudovala konzervatoř v Ostravě ve třídě Mgr. Vlasimila Pacáčka. Několik let byla členkou operního orchestru Národního divadla Moravskoslezského,nyní členka Janáčkovy filharmonie Ostrava.
  2. housle Jiří Ruta Vystudoval ostravskou konzervatoř ve třídě prof, Vlasty Záletkové a prof, Václava Krůčka.Nyní je členem operního orchestru Národního divadla Moravskoslezského.V minulosti byl také členem Slezského komorního orchestru a Urbanova kvarteta.
  viola  Vítězslav Mojžíšek Absolvent konzervatoře v Ostravě ve třídě prof. Dušana Ondrušky. V současnosti člen Janáčkovy filharmonie Ostrava a operního orchestru NDM
  violoncello  Luděk Hrda Absolvent konzervatoře v Ostravě ve třídě doc. jiřího Hanouska a IPUS Ostravské univerzity u doc. Jana Hališky. Nyní působí jako koncertní mistr violoncell v NdM , pedagog na umělecké škole Edvarda Runda. Člen ostravské skupiny Acoustica.